Transmetuar më 23-04-2021, 19:49

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Vlorë, qytet ku do të mbyllë fushatën elektorale.

Krye-socialisti u është bashkuar mbështetësve të tij , ndërsa sot me të është edhe djali i vogël, Zaho.

Gjithashtu kryeministri shoqërohet edhe nga bashkëshortja e tij, Linda.

Rama zgjodhi Durrësin dhe Vlorën për të bërë mbylljen e fushatës elektorale të PS-së.

Ai zgjodhi këto dy qarqe, pasi është kandidat për deputet në Durrës dhe Vlorë.

/a.m/NOA.al