Transmetuar më 20-04-2021, 18:05

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli nuk ka ndërmend të dorëzohet në politikë.

Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, teksa kandidon me partinë e saj “Lëvizja për Ndryshim”,  Jozefina ka ndarë një foto me nipit të saj, djalit të vajzës që e ka titulluar:

“Vetëm këtu dorezohem unë….”

Jozefina Topalli ka dhënë mesazhin se nuk ka ndërmend të dorëzohet në politikë.

Ajo është shprehur se garon kundër Ramës, Bashës dhe Metës, në këto zgjedhje.

/a.m/NOA.al