VIDEO/ Macja nënë përleshet me qentë për të mbrojtur kotelen e vogël
Transmetuar më 18-04-2021, 22:28

Një video është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj.

Video tregon momentin kur një mace rrezikoi veten duke ndërhyrë mes tre qenve që po sulmonin kotelen e saj.

Guximi i maces nënë bëri që qentë të tërhiqeshin nga qëllimi i tyre dhe të largoheshin.

Pamjet janë shpërndarë gjerësisht në rrjetet ndersa nuk kanë munguar edhe mesazhet e shumta.

Më poshtë keni pamjet: