Transmetuar më 18-04-2021, 18:43

Kryeministri Edi Rama ka gjetur sot teksa inauguroi Aeroportin e Kukësit adashin e tij, për të cilin tha se vinte nga Londra dhe ishte demokrat.

Kryeministri e quajti veten e tij katunar i Surrelit.

“DY ADASHË”, shkroi Rama.

“Majtas Ed Rama i PD, kuksian Londre, djathtas Ed Rama i PS, katunar Surreli”, tha kryeministri përmes një mesazhi në Facebook.

/a.m/NOA.al