Një person gjendet i vdekur në banesë, çfarë dyshon policia
Transmetuar më 08-04-2021, 11:54

Një i moshuar është gjetur i vdekur në banesën e tij paraditen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Milot teksa dyshohet se 77-vjeçari është vetëvrarë me armë gjahu.

“Më datë 08.04.2021, rreth orës 10 :40, në Fushë-Milot, Kurbin, në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi T.K., 77 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia./K.B/NOA.al