Transmetuar më 04-04-2021, 10:09

Pamje piktoreske nga Tropoja.

Ulja e temperaturave është shoqëruar sot me reshje të shumta dëbore.

E gjitha zona e Alpeve por edhe zonat e banuara pranë qytetit janë mbuluar nga dëbora.

Siç tregojnë edhe pamjet, pranvera në Tropojë ngjason me një ditë dimri.

Bora ka buluar sot zona të shumta veriore dhe verilindore të vendit.

/a.m/NOA.al