Fation Kuqari, e kap me vonesë trendi i karantinës (Foto)
Transmetuar më 01-04-2021, 11:43

Fation Kuqari pas zhurmës së madhe që bëri në emisionin “Përputhen”, u lakua gjatë në media.

Ai çdo ditë publikon diçka të re dhe bën që njerëzit të flasin për të.

Kuqari në Instastory ka publikuar një foto interesante.

Ashtu si nuk e kishim parë ndonjëherë dhe as na kishte shkuar mendja që do të bënte këtë ndryshim.

Fationi shihet i qethur tullac.

Si duket Fationin e ka kapur një vit me vonesë trendi i karantinës, por i bëri që të gjithë meshkujt shqiptarë të qetheshin “zero”.

Fationi megjithatë ka bërë vajzat për vete. /a.m/NOA.al