Publikohet formacioni kundër Anglisë, Edi Reja vjen me ndryshime
Transmetuar më 28-03-2021, 17:09

Publikohen formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe Anglisë për ndeshjen e sotme në orën 18:00.

Trajneri Edi Reja vjen me disa ndryshime në krahasim me ndeshjen e pak ditëve më parë, kundër Andorës.

Formacioni i Shqipërisë: Berisha, Hysaj, Ismajli, Gjimshiti, Veseli, Laçi, Bare, Memolla, Uzuni, Cikalleshi, Broja.

Nga ana tjetër, Anglia vjen me disa prej yjeve të ekipit.

Formacioni i Anglisë: Pope, Uoker, Meguajër, Stons, Shou, Foden, Rajs, Filips, Maunt, Kejn, Stërling. /k.k/noa.al/