Transmetuar më 02-03-2021, 17:10

Anxhela Peristeri publikoi versionin zyrtar të këngës saj “Karma”, me të cilën fitoi festivalin në RTSH dhe do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Në videoklip, këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan të bardhë me dekolte të hapur.

Fustani kishte një të çarë deri në bel, ndërsa ajo në klip ecte e zbathur në rrugë.

Një detaj që binte në sy dhe tërhoqi vëmendjën është se Anxhela Peristeri dukej se nuk kishte veshur të brendshme.

Madje në pjesën e çarë të fustanin i zbulohen pjesët intime, megjithatë këngëtarja ia ka dalë të tërheqë menjëherë vëmendjen për këtë fakt, ndërsa ajo po përgatitet seriozisht për të përfaqësuar sa më denjësisht Shqipërinë në Eurovizion./a.m/NOA.al