Aktori dhe shkrimtari i njohur Çun Lajçi jap lajmin e trishtë pas një kontrolli rutinë në spital
Transmetuar më 22-12-2020, 15:04

Aktori dhe shkrimtari i njohur Çun Lajçi ka dhënë një lajm aspak të këndshëm për admiruesit e tij.

Me anë të një postimi në Facebook, aktori ka treguar se ka humbur dëgjimin në njërin vesh.

Ai tha se veshi tjetër i funksionon vetëm 30%.

Postimi i plotë i aktorit Çun Lajçi:

E trisht

Isha ne nji kontrollë rutinore për vesh Dhe Merre me mend Njeni vesh papritmas e paska humbë ndëgjimin.

Tjetri edhe 30% funkcionon!Pse?S’e diti as doktori!

Por S’po ankohem Veç nese m’shurdho hendo t’me mbetët peng që s’do ta ndëgjoj zanin e lahutës e s’do t’mundem me knua ma!

Për tjetër shnosh!

Nëse s’e kthej kryet kur t’me thirrni n’rrugë Mos u hatroni

S’e kam nga mendjemadhësia

Do t’rri me klysh

E trisht!

/a.m/NOA.al