Nuk mori paratë nga pronarët, punëtori prish shtëpinë që ndërtoi
Transmetuar më 26-11-2020, 19:04

Një punëtor ne Essex të Britanisë së Madhe nuk e kaloi lehtë faktin që punoi për të suvatuar një shtëpi dhe nuk u pagua nga pronarët.

Në video duket momenti kur ai ngjitet në skelë dhe fillon të prishë atë që ka bërë më parë.

Sipas Daily Mail, ai shihet duke hequr copa muri me një çekiç ndërsa kolegët e tij përpiqen ta qetësojnë.

Një nga personat dëgjohet  duke thënë “Toni, qetësohu, eja këtu shok, çfarë po ndodh?”

Shikoni videon e mëposhtme. /k.k/noa.al/