I jepet lamtumira e fundit 24-vjeçares që vdiq nga sëmundja e rëndë
Transmetuar më 21-11-2020, 22:17

Sot i është dhënë lamtumira e fundit 24 vjeçares nga Ferizaj, Valentina Ibrahimi, e cila humbin jetën nga leuçemia.

E reja vuante nga leuçemia dhe prej pak kohësh po trajtohej në Turqi, ku edhe ka ndërruar jetë.

Ajo, ka lënë një komunitet të tërë të pikëlluar për humbjen e parakohshme.

Në përcjelljen e të resë për në banesën e fundit morën pjesë familjarë, miq e shokë dhe qytetarë të Ferizajit.