Aktorja e filmave me pullë të kuqe degjeneron futbollistin: Ai kishte një mikropenis
Transmetuar më 13-11-2020, 22:54

Pasi i dha fund karrierës, aktorja e filmave po pullë të kuqe Mari Sielo Pajares ka vendosur që t’i hedhë kujtimet e saj në një libër autobiografik të titulluar “Kujtimet e një shtëpie”.

Aktorja ka zbuluar marrëdhëniet e saj me meshkujt, ndërsa midis tyre ka qenë edhe një futbollist portugez i cili besohet se luante me Real Madrid, andej nga është edhe pornosstarja.

Ajo ka rrëfyer me detaje disa çaste intimiteti me futbollistin, ku me sa duket ka mbetur tepër e zhgënjyer.

“Ishte gati mëngjes dhe ne vendosëm që të shkonim në shtrat. Kur hoqa të mbathurat e tij pashë penisin më të vogël në jetën time. Ai kishte një mikropenis. Nëse duhej ta masturboja atë, më nevojitej një piskatore, një mikroskop dhe ‘GPS’”, rrëfen ish-ylli i filmave me pullë të kuqe.

Ndonëse nuk ia zbulon identitetin Mari Sielo Pajares zbulon të tjera detaje mbi futbollistin: “Unë kurrë nuk do ta them kush është, sepse nuk dua t’ia shkatërroj jetën.

“Ne kemi pasur marrëdhënie disa herë. Bëhet fjalë për një futbollist muskuloz, por kur ai hoqi mbathjet, unë u trondita. E kishte aq të vogël, sa që dukej si një krimb i humbur në pyjet e Amazonës”, – shkruan në librin e saj ish-pornostarja 44-vjeçare nga Madridi./a.m/NOA.al