Rama “kap” lapsusin” tjetër të Bashës: O ti mos vdeksh kurrë
Transmetuar më 17-10-2020, 18:28

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së fundmi ka bërë një tjetër lapsus, dhe kjo nuk i ka shpëtuar kryeministrit Edi Rama.

Këtë moment, Rama e ka publikuar në rrjetet sociale.

“O ti mos vdeksh kurrë, kurrë!”, shkruan kryeministri Rama krahas videos.

Se çfarë lapsusi ka bërë Basha, e ndiqni në videon e mëposhtme: