Marsela dhe Basha/ Veliaj prezanton “blerjet” e radhës në PS: Shqipëria dhe familja e madhe socialiste është plot me njerëz të tillë (FOTO)
Transmetuar më 15-10-2020, 13:36

Marsela Çbikuaj dhe Ditmar Basha janë dy këngëtarët  e radhës që i bashkohen fushatës së PS-së.

Ata u prezantuan sot nga kryebashkikau i Tiranës, Erion Veliaj.

“Marsela dhe Vitmari, dy artistë e njerëz të mrekullueshëm, që gjithçka e kanë arritur vetë, ndaj janë përherë gati të kontribuojnë për të mirën e vendit”, tha Veliaj.

“Shqipëria dhe familja e madhe socialiste është plot me njerëz të tillë, me fokus te puna, e jo te llafet” – shtoi ai.

Artistë të tjerë i janë bashkuar fushatës së Ps-së kohët e fundit, si Kastro Zizi, Eli Fara, etj.

/NOA.al