Ndeshja Lituani – Shqipëri, Reja surprizon me formacionin
Transmetuar më 14-10-2020, 17:42

Publikohen formacionet e Lituanisë dhe Shqipërisë për ndeshjen e sotme, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Edy Reja vjen me disa ndryshime në krahasim me takimet e kaluara.

SHQIPËRIA: Berisha, Kumbulla, Dermaku, Gjimshiti, Veseli, Lenjani, Laçi, Bare, Abrashi, Seferi, Broja.

Lenjan, Laçi dhe Seferi, startojnë që në minutat e para, teksa në ndeshjet e tjera kanë qenë në stol.

LITUANIA: Svedkauskas, Mikoliunas, Palionis, Girdvainis, Beneta, Simkus, Dapkus, Novikovas, Golukiçkas, Kasiçkas, Kaukzemis. /k.k/noa.al/