E rëndë! I riu godet barbarisht gruan, me një grusht e “palos” në tokë
Transmetuar më 15-09-2020, 21:07

Një video shokuese na vjen nga rrugët e Suedisë.

Një grua, është goditur me një grusht të fuqishëm nga një 20-vjeçar dhe si pasojë ajo ka përfunduar e shtrirë përtokë.

Nuk dihet se përse i riu e ka goditur gruan, por ky veprim i tij ka nxitur një protestë në rrjete sociale.

Përdorues të shumtë janë të mendimit që i riu të arrestohet përjetë dhe ndaj tij mos të ketë lehtësira.

Në lidhje me ngjarjen është informuar dhe policia, e cila menjëherë ka nisur një hetim për identifikimin dhe më pas arrestimin e autorit.

Më poshtë pamjet: