Klajdi, ja si ka ndryshuar djali i birësuar i ish-kryeministrit Fatos Nano (Foto)
Transmetuar më 21-08-2020, 23:03

Vitet kalojnë shpejt. Kur Fatos Nano, në atë kohë kryeministër, u martua për herë të dytë me Xhoana Nanon, kur kjo e fundit kishte edhe një djalë.

Klajdi, në atë kohë ishte vetëm 9 vjeç. Ai, ashtu si edhe anëtarët e tjerë të familjes së Fatos Nanos, nuk kanë preferuar të dalin shpesh në publik.

Nga një fëmijë i vogël, Klajdi tashmë është bërë burrë dhe së bashku me të atin kanë pozuar për një foto pak kohë më parë, nga të rrallat të cilën kanë vendosur ta bëjnë edhe publike.

Djali i Xhoana Nanos është birësuar nga bashkëshorti i saj Fatos Nano në moshën 14 vjeçare.

Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës i dha asokohe pëlqimin gjykatës që djali i tij të birësohej nga ish kryesocialisti Fatos Nano.

Fatos Nano nga martesa e parë ka edhe dy fëmijë të tjerë, një djalë dhe një vajzë./NOA.al