Akt intim në varkë në mes të ditës: turistët filmojnë skenën
Transmetuar më 01-08-2020, 15:34

Një çift u filmua nga turistët, ndërsa kryente marrëdhënie intime gjatë ditës në një varkë me motor.

Ngjarja e turpshme u filmua në mes të Liqenit të Komos. Personat e pranishëm i filmuan ata të zhveshur dhe publikuan videon në mediat sociale.

Të dy, nëse identifikohen, rrezikojnë një gjobë shumë të lartë, siç ndodhi disa ditë më parë në plazhin e Ravenna.

Akte të tilla në publik, në plazhet e Ravenna gjobiten deri më 20 mijë euro. Ndaj dhe të shtunën e kaluar në Lido di Dante, në provincën e Ravenna, në një zonë të mbrojtur, një çift u gjobit për shkak se u kap gjatë një akti intim në plazh, në sytë e të pranishmëve.

Ajo nga Verona dhe ai nga Napoli, po praktikonin madje seks oral me njëri-tjetrin shtrirë në një peshqir, në rërën e "Bassona", ndërsa rreth tyre ishin afruar një grup spektatorësh.

Pas ndërhyrjes së policisë, në përfundim të hetimeve, agjentët e dënuan çiftin me 20 mijë euro gjobë, nën akuzë për veprime të turpshme në vende publike.

Nuk është hera e parë që ka ndodhur një episod i tillë. Vitin e kaluar dy burra, 54 dhe 58 vjeç, dhe një 38 vjeçar u arrestuan në Cagliari nën akuzë për veprime të turpshme në vendet publike: ata u bënë protagonistë të një shfaqje me drita të kuqe, duke kryer marrëdhënie treshe në plazhin “Giorgino”, edhe para vajzës 7 vjeçare të gruas.

Më 3 shtator një burrë dhe një grua dhanë po ashtu një shfaqje të ngjashme në Pescara duke bërë seks gjatë ditës, përpara banjove të plazhit. Skena përfundoi në telefonat e të pranishmëve, që i bënë ato publike./NOA.al

Loading...