Luana Vjollca e papërmbajtshme në jaht, jep lajmin e mirë… por ofendohet nga “Naim Frashëri” (Foto)
Transmetuar më 01-08-2020, 15:21

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, ka ndarë një foto “hot” për ndjekësit e saj, në Instagram, brenda një jahti, duke i shtuar ndjeshëm temperaturat e këtyre ditëve.

“Erdhi vapa me gushtin”, shkruan ajo krahas fotos.

Për një komentues i kujton projektin rreth këngës së re që ajo kishte premtuar.

“Edhe kënga e re do të vijë bashkë me gushtin”, shkroi Luana.

Megjithatë, ka pasur edhe reagime negative.

Një ndjekës me emrin Naim Frashëri i shkruan moderatores: Ke te drejte ti je real. Mos kalo kohën me mua po budallepsu më shumë se të shkon përshtat o luanator apo si vetquheni ju “fatkeqësia kombit”, ka shkruar ai në faqen e Luanës.