“Kam këtu fëmijën tënd!” E dashura shtatzënë e dhëndrit, ndërpret martesën
Transmetuar më 01-08-2020, 13:45

Një surprizë e papritur në një martesë, ku një grua u shfaq papritur, duke ndërprerë një ceremoni martesore, dhe duke bërtitur se është shtatzënë me dhëndrin.

Videoja përfundoi në rrjetin social Tik Tok, duke tërhequr vëmendjen e rrjetit.

Në klipin prej disa sekondash, shihet edhe reagimi i nuses dhe i gjithë të pranishmëve.

Gjithçka ndodh teksa prifti po lexonte betimet e çiftit.

“Anthony! Shtiresh sikur nuk më njeh? Nuk e ke marrë ilaçin tënd sot? E di që më dëgjon! Sillesh sikur nuk më njeh… Kam këtu fëmijën tënd!”, bërtiti gruaja, para se të largohej nga të afërmit e nuses.

Gjithë skena që gjeni më poshtë është filmuar në Detroit, Michigan, SHBA, duke përfunduar në rrjetet sociale. /a.y/noa.al

“Kam këtu fëmijën tënd!” E dashura shtatzënë e dhëndrit, ndërpret martesënLAJMI: https://noa.al/lajmi/2020/08/2179496.html

Publiée par Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA sur Samedi 1 août 2020