Një person në Tiranë qëllon me armë zjarri në ajër, largohet me një “Fuoristradë”
Transmetuar më 31-07-2020, 20:42

Një person në Tiranë, qëllon me armë zjarri në ajër.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 18:45, në Mullet.

Një shtetas dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është larguar me shpejtësi me një mjeti tip "Fuoristradë".

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, si edhe për identifikimin dhe kapjen e autorit./noa.al/