Koronavirusi/ Shokohen gazetarët, investiguan pastërtinë në hotele
Transmetuar më 04-07-2020, 17:14

Gazetarët e një emisioni në Shtetet e Bashkuara të Amerikës investiguan pastërtinë në disa hotele, në kuadër të masave të marrë kundër koronavirusit.

Dihet që hotelet janë ambiente në të cilat higjiena duhet të jetë në nivele maksimale.

Gazetarët stampuan logot e tyre që mund të shiheshin vetëm në dritën ultra violet.

Por sipas investigimit pastërtia në disa hotele mungonte dhe kur u kthyen çarçafët nuk ishin zëvendësuar apo larë.

Për më tepër keni fotot në galeri. /k.k/noa.al/

Loading...