Dajana Shabani përvëlon nga brigjet e Vlorës, zbulon 3 P-të e ditës së saj
Transmetuar më 29-06-2020, 15:29

Moderatorja Dajana Shabani është ndër më të lirshmet dhe këtë gjë e tregon vazhdimisht në ekran dhe përtej tij.

Këto ditë ajo po pushon në brigjet e Vlorës, prej nga nuk ka kursyer fotografitë provokuese.

Ditën e sotme ajo ka ndarë një fotografi ku shihet me bikini të vogla, ndërsa nxjerr në pah të pasmet e saj në një pozë “përvëluese”.

Këtë fotografi e ka shoqërua me fjalët Vitamin 3P: Pjeshkë , Paradise, Power (Parajsë, fuqi)”.

Kujtojmë se Dajana aktualisht është vetëm pas divorcit nga i shoqi me të cilin ka një vajzë dhe pas përfundimit të lidhjes me boksierin Kamer Maloku. /a.y/noa.al

Loading...