“E pyete b***ën mirë kur erdhe në hotel”/ Shpulla dhe grushta për tradhëti, gruaja në Tiranë rreh burrin
Transmetuar më 19-06-2020, 20:37

Një video në Tiranë tregon momentin kur gruaja godet burrin e saj pasi e akuzon për tradhëti.

Gruaja nuk ka arritur të përmbahet pasi kapi bashkëshortin duke e tradhtuar në një hotel në kryeqytet.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar kur ajo u filmua duke rrahur partnerin me shpulla e grushta në makinë teksa dëgjohet duke i thënë:

“Më kishe dhënë fjalën që s’do shkoje në hotel. Mendove për gruan kur erdhe. E pyete b***ën mirë kur erdhe në hotel.

”Qytetari që dërgoi videon tek JOQ thotë se burri ishte i dehur dhe nuk bënte asnjë lëvizje teksa merrte goditjet.

Më poshtë keni pamjet:/noa.al/

Loading...