Vajza në Fier del me mbathje në mes të rrugës, shtangen njerëzit
Transmetuar më 02-06-2020, 20:17

Rritja e temperaturave dhe ardhja e verës pa dyshim sjell edhe pakësimin e rrobave në trup.

E ndërsa shumica prej nesh zgjedhin veshje më të freskëta, një vajzë në Fier ka zgjedhur të dilte në rrugë vetëm me mbathje.

Në videon e publikuar nga “JOQ”, vajza duket teksa ecën e qetë në rrugët e qytetit, por veshja e saj nuk ka kaluar pa tërhequr vëmendjen e qytetarëve të tjerë.

Më poshtë keni videon:

Loading...