Majlinda Bregu festoi ditëlindjen, e bija e surprizon
Transmetuar më 20-05-2020, 21:12

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu ka festuar ditëlindjen dje dhe në këtë ditë të veçantë, e bija, Kejda e ka surprizuar me një buqetë të mrekullueshme me lule.

“Gëzuar ditëlindjen mami! Uroj të kesh gjithmonë një buzëqeshje në fytyrën tënde”, shkruan Kejda në urimin e saj në rrjetet sociale.

Ndërsa Majlinda në këtë ditë, është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto të rrallë nga fëmijëria.

Ajo e ka uruar veten me këto fjalë: 

“Ka gjithmonë një arsye për të buzëqeshur”./noa.al/

Loading...