Big Basta bën për “ujë të ftohtë” Vesa Lumën: Njësoj si të kesh makarona përditë…
Transmetuar më 20-05-2020, 14:09

Çifti i njohur i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta kanë afro pesë vite që janë të martuar.

Teksa ka publikuar një fotografi të tyre, Bigu ka bërë për “ujë të ftohtë” Vesën, për shkak të fjalëve që ka shkruar.

“Me të njëjtën fytyrë në krah gjithë këto vite, njësoj si të kesh makarona përditë, të bën dëm… ka ardhur momenti ta ndërroj”, shkruan Bigu.

Por gjithçka e ka shkruar në trajtën e shakasë, pasi diçitura është shoqëruar me një ikonë zemre.

Bigu dhe Vesa janë prindër të një djali me emrin Lian, ndërsa prej kohësh tashmë jetojnë në Zelandën e Re. /a.y/noa.al

Loading...