Ide e “çmendur” e pronarit të lokalit, ja kush do t’i shoqërojë klientët
Transmetuar më 18-05-2020, 18:58

Nuk ka asnjë dyshim që pas koronavirusit shumë gjëra do të ndryshojnë në përditshmërinë tonë.

Madje nuk është aspak e akzagjeruar të thuhet se do të ndryshojë edhe stili i jetës në përgjithësi.

Mesa duket një restorant në Gjermani e ka zgjidhur si do ruajë distancën fizike të klientëve të tij.

Pronari i restorantit ka mbushur tavolinat me manekinë në mënyrë që t’i mbajë klientët larg njëri-tjetrit dhe të krijojnë një atmosferë interesante dhe të çuditshme.

Restoranti i hotelit Haase në Laatzen i ka vendosur edhe emra këtyre manekinëve. /k.k/noa.al/

Loading...