Fotot më të bukura në botë, janë shkrepur kohët e fundit
Transmetuar më 08-05-2020, 18:29

Fotografia është art, dhe kjo nuk ka asnjë diskutim.

Shumë prej jush arrin ta dallojë një foto cilësore, por jo të gjithë e kanë aftësinë për ta bërë të tillë.

Në mediat ndërkombëtare janë publikuar disa nga fotot më të bukura të ditëve të fundit, të shkrepura në mbarë botën.

Një nga më të veçantat e përzgjedhura është edhe një foto e shkrepur në Wuhan të Kinës aty ku shpërtheu pandemia e Covid-19.

Në këtë foto shihen se gjimnazistët mbajnë maska gjatë orës së mësimit ndërsa në banka janë ulur vetëm nga një person.

Shikoni fotot në galeri. /k.k/noa.al/

Loading...