Çiftet më të çuditshme që keni parë ndonjëherë, nuk do t’u besoni syve
Transmetuar më 07-05-2020, 16:46

Ka një shprehje e cila thotë se dashuria është e verbër, dhe në shumë raste kjo vërtetohet lehtë.

Ju ka ndodhur ndonjëherë që të keni parë një çift në rrugë dhe të vini re te burri dhe gruaja gjëra të çuditshme.

Shpesh bëni edhe pyetje, “po këta si ka mundësi që janë bashkë”?

Por ndjenja është më e fortë se fjalët e të tjerëve apo paragjykimet.

Në fotot në galeri keni disa raste vërtetë të çuditshme. /k.k/noa.al/

Loading...