Sidrit Bejleri, publikon videon me mesazh këshillues ku tregon se përse duhet të jemi të kujdesshëm
Transmetuar më 07-04-2020, 20:29

Këngëtari i mirënjohur Sidrit Bejleri, apelon për kujdes në këto kohë të vështira, krijuar nga pandemia e koronavirusit.

Nëpërmjet një videoje, publikuar në rrjetet sociale ai tregon se perse duhen larë duart.

Sidrit Bejleri është një nga emrat më të njohur së muzikës shqiptare dhe mjaft i dashur nga publiku.

Përveçse artist, ai është edhe aktiv në bamirësi.

Sidrit Bejleri është pjesë e emisionit “Shqiptarët për Shqiptarët”, një nismë që u vjen në ndihmë njerëzve në nevojë përmes fondeve që sigurohen nga shqiptarë./a.k/noa.al/

Loading...