Ditëlindje nën izolim, ministrja Spiropali nxjerr për herë të parë djalin
Transmetuar më 15-03-2020, 15:12

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka festuar sot ditëlindjen.

Ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e ka gjetur Spiropalin të izoluar bashkë me familjen për shkak të periudhës së koronavirusit.

Ajo ka publikuar një foto të dy fëmijëve dhe ka zbuluar për herë të parë portretin e plotë të djalit.

“Festojmë ditëlindjen e mamit, pa shoqni po me shumë dashni”, ka shkruar Spiropali bashkangjitur fotos.

Loading...