Belgjikë/ Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e “The Voice Kids” (Video)
Transmetuar më 15-02-2020, 00:01

Shqiptarët në botë gjithnjë e më shumë nxjerrin në pah talentin e tyre.

Vajza adoleshente e Robert Aliajt, përpos modelingut, duket se ka pasion edhe këngën, një pasion i cili e çoi të trokiste në dyert e The Voice Kids në Belgjikë, ku jeton prej kohësh.

Gala performoi “Don’t Know Why” të Norah Jones dhe arriti të bindte jurinë që në fillim të këngës.

“Dhurata ime për Shën Valentinin. Faleminderit Gala,” shkroi Robert Aliaj në videon e publikuar nga faqja e The Voice në Facebook.

Robert Aliaj jeton prej vitesh mes Belgjikës dhe Tiranës./NOA.al

Gala zingt Don't Know Why van Norah Jones

Wow! 😮 Gala legt de lat alvast erg hoog voor deze avond… 💕

Publiée par The Voice Kids – VTM sur Jeudi 13 février 2020

Loading...