Shën Valentin, Ajola publikon foton më simbolike me Veliaj
Transmetuar më 14-02-2020, 08:05

Gruaja e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar një prej fotografive më simbolike me rastin e ditës së të dashuruarve, Shën Valentinit.

Ajola Xoxa ka publikuar një gjysmë fotografi, ku në fokus shihet ajo me të shoqin të kapur për dore.

Një fotografi e cila nënkupton gjithmonë të bashkuar dhe duke i mbajtur dorën njeri tjetrit.

Çifti janë prindër të vogëlushit Kajan, dhe duket se vijojnë të kenë ndjenja të forta.

Megjithatë si Ajola dhe Lali Eri janë treguar të rezervuar sa i takon jetës private. /a.y/noa.al

Loading...