Parashikimi i motit, e enjte 23 janar 2020
Transmetuar më 23-01-2020, 08:43

Edhe sot vendi ynë mbetet në kushte të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese gjatë paradites.

Por sipas Meteoalb pasditja dhe mbrëmja i bëjnë vranësirat të dukshme në zonat përgjatë kufirit Lindor.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga -5°C në 15°C.

Era do fryjë mesatarisht me shpejtësi 33 km/h nga drejtimi Verior – Verilindor duke krijuar në det dallgëzimi 2 – 3 ballë./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...