Gjyshja abuzon seksualisht me mbesën për të kënaqur të dashurin, detajet shokojnë
Transmetuar më 14-01-2020, 13:29

Gjyshja abuzon seksualisht me mbesën dhe filmon abuzimin për t’ia treguar të dashurit të saj.

Një histori shokuese ku protagoniste është Roseanna Thompson, një grua amerikane nga Kanawha, në shtetin e Virginia.

Prindërit ia linin vajzën gjyshes për ta kujdesur, të bindur se do të ishte e sigurtë, por gruaja e përdhunonte për të kënaqur të dashurin e saj. Jo vetëm që gjyshja abuzonte por ja jepte edhe partnerit që të kryente marrëdhënie me të dhe gjatë kësaj kohe ajo filmonte.

Gruaja u arrestua bashkë me të dashurin Richard Smith, të cilit iu gjetën materialet e rënda filmike.

Ishte ish-gruaja e Smith ajo që zbuloi gjithçka teksa kërkonte mes gjërave të tij, gjeti fotogeafitë e së miturës, duke e denoncuar.

Më tej u zbuluan një sërë video-kasetash të xhiruara në mungesë të prindërve të saj.

Tashmë Roseanna dhe Richard rrezikojnë një dënim nga 205 deri në 775 vite burg.

Çifti u arrestua në maj të vitit 2018, ndërsë dënimi ndaj tyre pritet të jepet më 5 mars të këtij viti. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...