Plane për tu martuar? Këto skena martesash janë një frymëzim
Transmetuar më 09-01-2020, 09:32

Këto janë përzgjedhur si imazhet më të mira të konkursit fotografik të vitit që lamë pas, "Best of Wedding 2019", të organizuar nga Junebug Weddings dhe janë me të vërtetë tërheqëse!

Të zgjedhura mes mijëra imazheve të dërguara nga fotografë nga e gjithë bota, 50 fotot finaliste arrijnë të kapin të gjithë magjinë e dasmës.

Nëse jeni fejuar dhe jeni duke kërkuar frymëzim për ditën tuaj të veçantë, hidhini një sy imazheve të bukura më poshtë, ata do t’ju emocionojnë!/b.l/noa.al/

Loading...
Loading...