Transmetuar më 30-12-2019, 13:00

Pas largimit nga On Records, reperja Rina Balaj u rikthye në Instagram duke treguar se po bashkëpunon me reperin me famë në Greqi, Sin Boy.

Përveç karrierës, ata po shijojnë dhe një lidhje dashurie, por para disa ditësh u përfol për krizë sepse Rina nuk e ndiqtë më në Instagram.

Sot ajo i ka dhënë fund spekulimeve duke treguar se ka sjellë këngën e re të titulluar "Meredith", ku fton ndjekësit ta dëgjojnë.

Ndërkohë, publikoi edhe foto me SinBoy dhe ka filluar ta ndjekë sërish në rrjete sociale.

Projekti i tyre ka marrë pëlqimin e fansave dhe ka arritur më shumë se 400 mijë klikime në Youtube./a.m/noa.al/