Transmetuar më 29-12-2019, 18:28

Këngëtarja Besa Kokëdhima është e lidhur shumë me të atin, biznesmenin dhe politikanin Koço Kokëdhima.

Këtë të diel ajo ka publikuar një fotografi me të atin, duke i dedikuar ato fjalë që çdo vajzë apo djalë që kam bushur 30 vjeç i ka menduar dhe mendon për babanë, dhe çfarë ndodh me kalimin e viteve.

Dedikimi i Besës

6 vjeç: Babi im di gjithçka!

10 vjeç: Babi im di shumë.

15 vjeç: Babi im nuk di tamam gjithçka.

18 vjeç: Babi im nuk di asgjë.

20 vjeç: Babi im di shumë, por jeta është ndryshe tani.

25 vjeç: Babi im di shumë gjëra, por jo çdo gjë.

30 vjeç: Babi im di gjithçka!

Të dua babi. /a.y/noa.al