Transmetuar më 27-12-2019, 20:26

Para disa ditësh, reperja Rina konfirmoi se po shijon lidhjen e dashurisë me artistin SinBoy.

Madje emrat në Instagram i vendosën njësoj dhe po punojnë bashkë për projekte muzikore.

Mesa duket, lidhja e tyre është në krizë. Së fundmi, e vërteta e dashurisë së artistëve vërtetohet nga Instagrami.

Rina nuk e ndjek më Sin Boy, reperin me famë në Greqi, gjë që nxit dyshimet se mund të jenë ndarë ose kanë ndonjë zënkë.

Por fotografitë e ëmbla ku i dhurojnë puthje njëri-tjetrit vazhdojnë ti kenë në rrjete sociale./a.m/noa.al/