Transmetuar më 27-12-2019, 19:10

Këngëtarja Dua Lipa ka postuar një fotografi ndryshe nga herët e tjera. Ajo dhe Anëar kanë vendosur të tregojnë një imazh tepër intim për fansat e tyre.

Ajo postoi një moment nga puthja pasionante me të dashurin model.

Aty vihet re se sa të dashuruar janë dhe jo vetëm.

Ngjyra e flokëve të tyre është e njëjtë. Para disa kohësh, Dua Lipa u kthye bjonde njësoj si Anëar, por vetëm pjesën e sipërme të kokës.

Në imazhin e tyre nuk munguan komplimentet nga emra të famshëm./a.m/noa.al/

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd