Transmetuar më 24-12-2019, 23:02
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Gjirokastër-Tepelenë.

Raportohet se në aksidentin e ndhoshur pak çaste më parë janë përfshirë një trajler dhe një maune.

Ngjarja ka ndodhur pranë Tepelenë, pranë fshatin Krahës.

Nga të dhënat paraprake raportohet se drejtuesi i njëri prej dy mjeteve është plagosur rëndë.

Ai është transportuar në spital, ku po merr ndihmën e parë.

Eugen Hidri, drejtuesi i trajlerit është identiteti i të plagosurit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e këtij aksidenti./NOA.al

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd