Korçë/ Makina merr flakë, pas furnizimit dhe daljes nga karburanti
Transmetuar më 02-12-2019, 16:51

Një automjet mori flakë dhe është djegur tërësisht pasditen e sotme në Korçë.

Makina “BMW” dyshohet se mori flakë sapo u largua nga karburanti, nga ku është furnizuar me gaz.

Makina ka marrë flakë ka qenë në ecje, por fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz.

Shoferi ka dalë menjëherë jashtë, duke i shpëtuar rrezikut.

Në vendngjarje ka shkuar një mjet zjarrfikës, për të shuar flakët./NOA.al

Loading...
Loading...