“Është më mirë kështu”, modelja e famshme “tërbon” fansat për fundjavë me fotot provokative
Transmetuar më 08-11-2019, 21:58

Fundjava i gjen të përgatitura mirë shumë vajza, të cilat bëjnë përgatitje për argëtim.

Por për modele me famë botërore, mund të thuhet se çdo ditë e javës është e tillë.

Megjithatë kjo fundjavë tregoi se Demi Rose para se të del të argëtohet, dhe njëherë me fotot e fundit, se është njëra prej femrave më seksi në botë

Ajo ka treguar në një intervistë të fundit se planifikon që t’i heq disa kilogram për të qenë me në formë se kaq.

Për këtë ajo ka treguar se nuk e ka të vështirë, pasi që peshë ka humbur edhe më parë.

Për ta bërë edhe me nxehtë këtë të premte, bukuroshja britanike ka shpërndarë disa foto të nxehta në rrjetet sociale.

“Është më mirë kështu”, ka shkruar ylli i modës. /NOA.al