Anija e luftës në mes të dallgëve gjigante, reagimi në bord befason
Transmetuar më 04-11-2019, 15:12

Të qeshura, por ndoshta edhe pak kuriozitet në bordin e anijes së luftës HNLMS Van Speijk të marinës së vendeve të ulëta.

Anija po lundronte në det të hapur kur u përball me një stuhi të furishme dhe dallgë gjigante.

Personat që ndodheshin në kabinë vështronin skenën dhe mbanin nën kontroll anijen.

Por kishte nga ata që nuk i mbanin dot të qeshurat, për shkak të pamjes spektakolare të dhuruar nga dallgët e furishme.

Pamje nga këto momente mund ti shihni në videon më poshtë. /a.y/noa.al