Shumë i famshëm sot. E njihni djalin në foto?
Transmetuar më 08-10-2019, 22:53

Ndarja e Robert Berishës me Nora Istrefin, mori jo pak vëmendjen e mediave dhe portaleve të ndryshme.

Roberti së fundmi është bërë nostalgjik, ku ka publikuar një foto të disa viteve më parë.

Këngëtari ka publikuar një foto në instastory, nga viti 1988, kohë kur ai ishte në adoleshencë.

Që nga ajo kohë kanë kaluar shumë vite dhe ndryshimi i Robertit është i dukshëm siç edhe mund ta shihni në foto.

Nga martesa me Norën, Roberti ka një vajzë që e quajnë Renee./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...