Milan fiton mes vështirësish në një ndeshje me 3 kartonë të kuq
Transmetuar më 05-10-2019, 22:53

Skuadra e Milanit është rikthyer te fitorja pas 3 humbjesh radhazi në kampionat.

Në ndeshjen e luajtur mbrëmjen e sotme, Milani fitoi përballë Xhenoas në transfertë.

Takimi Xhenoa-Milan përfundoi me rezultatin 2-1, në favor të kuqezinjve.

Ka qenë Xhenoa ajo që ka kaluar e para në avantazh.

Përmbysja për Milanin erdhi në pjesën e dytë me 2 gola nga Hernandez dhe Kessie.

Në këtë takim u nxorën edhe 3 kartonë të kuq, 2 për Xhenoan dhe një për Milanin.

Milan rikthehet kështu te fitorja pas 3 humbjesh radhazi në kampionat./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...