Reali eviton turpin, merr pikën e pare në Champions League
Transmetuar më 01-10-2019, 21:12

Reali i Madridit ka shmangur një humbje të sigurtë mbrëmjen e sotme në Champions League.

Club Brugge surprizoi djemtë e Zidan të cilët pësuan dy gola që në pjesën e parë.

45 minutat e dyta folën për madrilenët të cilët iu afruan disa herë golit por shënuan vetëm dy të tillë.

Ramos dhe Kasemiro shpëtuan ekipin nga një humbje turpëruese duke marrë pikën e parë në grup.

Një javë më parë, spanjollët u mundën nga PSG me rezultatin e thellë 4-0. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...