Prezantuesi i zbulon gjoksin të ftuarës direkt në TV
Transmetuar më 28-09-2019, 17:36

Pa dashje apo me qëllim? Duket se nuk anon as te njëra e as te tjetra.

Por e ftuara e famshme spanjolle u ndje në siklet të paparë teksa gjoksi i bëshëm i doli plotësisht jashtë.

Gjithçka ndodhi në transmetim të drejtpërdrejtë televiziv në TeleCinco.

Prezantuesi i spektaklit të fundjavës, ishte duke folur tërë pasion me të ftuarën e cila kishte veshur një fustan të kuq, tejet provokues.

Në një moment, sikurse noa.al jua sjell më poshtë videon, drejtuesi i emisionit e prek në gjoks dhe ai derdhet fare lehtë jashtë pasi fustani, dukshëm i lëvizshëm, u hap dhe shkaktoi skenën e sikletshme në live TV.

Reagimi i të ftuarës vijon teksa ajo e shikon veten me gjoksin jashtë në një ekran të madh, pak minuta më vonë dhe pse ishte veshur tashmë. /noa.al/

Loading...
Loading...